SKI AREÁL KASÁRNA
mimo provoz
Zobrazit na:

Neváhejte a nakupujte sportovní oblečení od českých výrobců

Plánujete zimní dovolenou? Nevíte, co nakoupit a neprohloupit? Důvěřujte českým výrobcům! Není výjimkou, že česká firma nabízí svým zákazníkům dokonce tříletou záruku na své zboží, Ke kvalitě českých výrobků se v superlativech vyjadřují i nejlepší evropští sportovci, kteří českým firmám jejich výrobky často testují.

Čas šponovek a tlustých svetrů je nenávratně pryč. Neforemný tlustý svetr již dnes není nutností. Kvalitní a lehoučké materiály dnes mají zelenou.

Jedna kvalitní věc je lepší než tři nekvalitní - to je heslo dnešní doby a dnešních nákupů. A dodržení tohoto pravidla se velmi viditelně odrazí na velikosti našich zavazadel. Součastí kvalitní sportovní bundy určené pro zimní sporty je pás proti sněhu. Teploučké tříprstové rukavice jsou skvělá vychytávka kombinující výhody palčáků a běžných prstových rukavic. Pod lyžařskou helmu není vhodná čepice, ale spíše tenoučká termo lyžařská kukla, která ochrání i tváře a nos.

Výrobci používají kvalitní materiály od renomovaných evropských firem. Možnosti kombinací nejrůznějších vysocefunkčních materiálů při výrobě sportovního oblečení jsou dnes nekonečné. Oděvy je možno používat i za extrémních klimatických podmínek. I po celodenním lyžování se budete cítit příjemně. Zapomeňte na kousání, škrábání a podrážděnou kůži u krku. Vnější strana materiálu může mít i teflonový zátěr odpuzující vodu. Velmi kvalitní oblečení můžete pořídit ve výprodejích.

Značkové oblečení je nenáročné na údržbu. Při praní vždy respektujte doporučení výrobce. Pro sušení je možné použít i sušičku - většinou při nižších teplotách.

Vůbec neuvažujte o možnosti vyrazit na hory bez kvalitní lyžařské nebo snowboardové přilby – nebojte se, nebudete v ní na sjezdovce jediní – lyžařská helma se dnes již opravdu stala samozřejmostí!!! Velmi příjemně by Vás překvapila i přiléhavost a anatomický tvar dnešních chráničů páteře. Snowboardisté, kteří vyhledávají terén mimo vyznačené sjezdovky si mohou zakoupit i oblečení se zabudovaným systémem na vyhledávání osob zasypaných lavinou.

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 1.4.
lehké dešťové přeháňky
8°C
2°C
Neděle
2.4.2023
déšť
7°C
-2°C
Pondělí
3.4.2023
částečně oblačno
-1°C
-5°C
Úterý
4.4.2023
částečně oblačno
-2°C
-6°C

Provozní doba

Pondělí9:00 - 16:00
Úterý9:00 - 16:00
Středa9:00 - 16:00
Čtvrtek9:00 - 16:00
Pátek9:00 - 16:0018:30 - 21:00
Sobota9:00 - 16:0018:30 - 21:00
Neděle9:00 - 16:00