SKI AREÁL KASÁRNA
mimo provoz
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

Janova Hora - ideální pro rodiny s dětmi

Lyžujete rádi? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte navštívit areál Janova Hora a užijte si zimní radovánky naplno!

Zlaté hory - Příčná - lyžaři si přijdou na své

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navšivte s rodinou středisko Zlaté hory - Příčná.

Dolní Morava - Větrný vrch - ideální pro rodiny s dětmi

Milujete snowboarding? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Dolní Morava - Větrný vrch.

Areál Bouřňák ostudu neudělal

Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navšivte s rodinou středisko Bouřňák.

Zimní středisko Visalaje

Máte rádi zimní sporty? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste středisko Visalaje a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Tesák - to pravé místo pro rekreaci

Nevíte kam na Silvestra? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Přijeďte navštívit areál Tesák a užijte si zimní radovánky naplno!

Rokytnice nad Jizerou - Horní Domky - lyžaři si přijdou na své

Hledáte místo s krásnou přírodou? Navštivte ski areál Rokytnice nad Jizerou - Horní Domky a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Francouzská střediska vedou

Zima přichází mílovými kroky. Blíží se čas výběru zimní dovolené. Zvolíte raději české nebo rakouské středisko? Obvykle rozhodují především finance, česká střediska totiž stále vycházejí podstatně levněji. Mají však zahraniční střediska nad těmi našemi opravdu navrch?

Podle čeho vybírat lyžařský areál?

Provozovatelé lyžařských středisek už dokončují přípravy na sezonu. Testují rolby. Zkušebně pouští sněžná děla, které zatím chrlí především vodu. Okurková sezóna pomale končí. Zima je tu co nevidět.

Areál Přívrat ostudu neudělal

Máte rádi zimní sporty? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navšivte s rodinou středisko Přívrat.

Zimní středisko Vlek Pod Soláněm

Máte rádi zimní sporty? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navšivte s rodinou středisko Vlek Pod Soláněm.

Areál Dlouhoňovice ostudu neudělal

Chtěli byste se naučit lyžovat? Hledáte místo s krásnou přírodou? Přijeďte navštívit Dlouhoňovice a užijte si zimní radovánky naplno!

Příprava na hory

Zimní dovolená na horách se snadno může změnit v průšvih, stačí podcenit přípravu. Je spousta věcí, které se mohou pokazit. Co je ale ještě horší, vy se ztrapníte před svoji drahou polovičkou a jako chlap selžete! Chcete vědět jak se připravit?

Suchá Rudná - to pravé místo pro rekreaci

Lyžujete rádi? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navštivte ski areál Suchá Rudná a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Kořenov - Rejdice - ideální pro rodiny s dětmi

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Navšivte s rodinou středisko Kořenov - Rejdice.

Morávka Sviňorky - areál příjemně překvapil

Milujete snowboarding? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navšivte s rodinou středisko Morávka Sviňorky.

Do ski areálu Ostružná se zajet určitě vyplatí

Milujete snowboarding? Nemůžete najít vhodný areál? Navštivte ski areál Ostružná a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Ostružná - Řetězárna - areál příjemně překvapil

Chcete se naučit na prkně a užít si dovolenou na zasněžené horské chatě? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navšivte s rodinou středisko Ostružná - Řetězárna.

Harrachov - Amálka - ideální pro snowboardisty

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste středisko Harrachov - Amálka a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

České Žleby - ideální pro snowboardisty

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte navštívit areál České Žleby a užijte si zimní radovánky naplno!

Neváhejte a nakupujte sportovní oblečení od českých výrobců

Plánujete zimní dovolenou? Nevíte, co nakoupit a neprohloupit? Důvěřujte českým výrobcům! Není výjimkou, že česká firma nabízí svým zákazníkům dokonce tříletou záruku na své zboží, Ke kvalitě českých výrobků se v superlativech vyjadřují i nejlepší evropští sportovci, kteří českým firmám jejich výrobky často testují.

Vsacký Cáb - příjemně překvapil

Chcete se naučit na prkně? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste ski areál Vsacký Cáb!

Potštát - ideální pro snowboardisty

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nemůžete najít vhodný areál? Přijeďte navštívit areál Potštát a užijte si zimní radovánky naplno!

Zimní středisko Svratka

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Zkuste ski areál Svratka!

Dovolená na Třeboňsku

Třeboňsko je velmi pozoruhodnou a výjimečnou krajinou, jejíž rozmanitost láká milovníky přírody a historických památek k turistickým a cyklistickým výletům. Je doslova ideálním místem pro trávení dovolené, nebo víkendové pobyty, ať už se ubytujete v hotelu, v penzionu, nebo třeba jen v kempu pod stanem. Je to svět prosluněných luk, staletých rybníků, rozlehlých lesů a malebných poklidných vesniček. Na Třeboňsku se setkáte i s mnoha historickými objekty a jelikož je reliéf zdejšího terénu rovinatý, je tato část země oblíbena především v řadách nenáročných turistů, cyklistů, nebo rodinami s malými dětmi.

Cykloturisté často míří do Veselí nad Lužnicí

Veselí nad Lužnicí je mezi cyklisty, turisty a dokonce vodáky známé jako výchozí bod pro cestování a výlety po malebné třeboňské krajině. V této oblasti na Vás čeká tolik krásných míst, že se sem rádi jistě budete vracet. Míří sem mnoho lidí z celé republiky a především je lákají zdejší cyklostezky. Okolí Veselí nad Lužnicí je jimi doslova protkáno a cyklistická dovolená může být velice pestrá, a to dokonce nad očekávání. Touto cestou bychom Vám chtěli nabídnout některé vyzkoušené cyklotrasy, co určitě stojí za shlédnutí.

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 1.4.
lehké dešťové přeháňky
8°C
2°C
Neděle
2.4.2023
déšť
7°C
-2°C
Pondělí
3.4.2023
částečně oblačno
-1°C
-5°C
Úterý
4.4.2023
částečně oblačno
-2°C
-6°C

Provozní doba

Pondělí9:00 - 16:00
Úterý9:00 - 16:00
Středa9:00 - 16:00
Čtvrtek9:00 - 16:00
Pátek9:00 - 16:0018:30 - 21:00
Sobota9:00 - 16:0018:30 - 21:00
Neděle9:00 - 16:00